Web Maker

Sanallaştırma Hizmetlerimiz

Web Sitesi Güvenliği

Temel olarak web sitenizin zararlı yazılım veya bilgisayar korsanlarının saldırılarına karşı korunmasını ve aktif bir zararlı bulaşması veya korsan aktivitesi varsa bunların da çözümlenmesini içerir.

Bunu yapmak için sitenizin tüm kaynak kodunu inceleyip, gerekli aksiyonu alıyor ve daha sonra Firewall çözümümüzle de sitenizi olası tüm güvenlik risklerine (Zararlı yazılım/Spam/DDos) karşı korumaya alıyoruz

Özellikle ticari faaliyetlere ait; müşteri ilişkileri, toptan perakende alışveriş, özel belge ve her türden bilgi transferlerine ait iletişim marifetlerinin bulunduğu web sayfaları için güvenlik ve sağlıklı iletişim kaçınılmazdır.

Web sayfalarına zarar vermek, fidye benzeri haksız menfaat elde etmek amacıyla internet ağı üzerinden hasar veren aktif virüs ve benzeri zararlılar her geçen gün şekil değiştirerek çoğalmaktadır. Hasar gören kurumlar tekrar yatırım bedeli ödemek ile beraber veri kayıplarına maruz kalabilmektedir.

Değişim Rehberi web sayfaları için güvenlik duvarı (web-firewall) tesis eder ve zararlı (yazılım/spam/DDos) saldırılarından web performans sürekliliğini ve web kayıtlarının korunmasını ve güvenliğini garanti eder.

Hizmet içerikleri :

* Web Güvenlik Duvarı (web-firewall)

* Web zararlı yazılım arındırma (web-antivirus)

* Aktif zararlı yazılım filtresi (web-scan)

* Karaliste izlem (blacklist watch)

* Çoklu saldırı engelleme (DDos)
Sanallaştırma Hizmetlerimiz

İnternet erişimi,

Sanal telefon santrali, özel numara tahsisi, telefon numarası taşıma işlemleri,

e-posta, sms, fax uygulamalarının işletme dışından sanal ortamda daha düşük maliyetler ile tesisi, sanallaştırma hizmetlerimiz dahilindedir.