Website Generator

Hakkımızda

Mart/2006 tarihinde Hüseyin Gökhan Karaçivi’nin Profesyonel deneyimlerini amatör ruhla 'freelence' olarak çalışmaya başlaması ile DEĞİŞİM REHBERİ iş dünyası merhaba dedi.

İşletmelerde değişim talepleri için rehberlik yapmaktı amaç.

Artan taleplere yasal çerçeve içerisinde plan ve program ile cevap verebilmek için İstanbul’da İlk 'Değişim Rehberi' ofisi kuruldu.

Üretim, Dağıtım, Montaj, Zincir Mağaza, Satış Pazarlama organizasyonları, Üniversite ve çeşitli eğitim kurumlarında Değişim Rehberi olarak, başta iletişim becerileri, NLP ve Koçluk becerileri, Kurumsal yapılanma ve Satış Pazarlama eğitimleri ile çalışma hayatı Kasım/2011 e kadar devam etti.

Yurtdışında kurulması planlanan zincir mağaza formatları için, bilgi sistemleri, işletme operasyonları ile ilgili geniş kapsamlı bir proje için Türkiye'deki faaliyetlerine ara veren 'Değişim Rehberi' Mart/2015 tarih itibariyle Değişim Rehberi Yönetim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.olarak yeni ofisini kurarak Türkiye’deki faaliyetlerine yeniden başladı.

Geçmiş yılların deneyimine istinaden Avrupa ve Yakın Asya çalışma kültürü ile Değişim'e Rehberlik yapmak üzere faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Değişim her ne kadar ilk anda zihnimizde dirençle karşılaşsa da, iş dünyası içinde DEĞİŞİM REHBERİ YÖNETİM DANIŞMANLIK olarak var olmamızın anlamını; değişimi sevdirmek olarak tanımlıyoruz.


12. Yılımızda -YENİ- İki Markamız ile daha da GÜÇLENDİK! Müteşekkiriz.
danisankobi.com gencweb.com